Freze Bıçakları İmalatı

Freze Bıçakları

Miraç Bıçakçılık, İstanbul'da freze bıçakları imalatı yapan imalatçı firmalardan biridir.  Firmamız, freze makinelerinin ihtiyacı olan kesici parçaları imal ederek sektörün ihtiyaçlarına katkıda bulunmaktadır. Çok sayıda kesici dişleri olan freze bıçakları kendi etrafında dönerek şekil verilecek materyale göre çalışma prensibi ile hareket eder. Yüksek devirli freze makineleri ile imalat sektöründe birçok materyale şekil verilerek ürünler ortaya çıkarılır. 

Her tür freze bıçak ihtiyaçlarınız için 0212 502 42 19 nolu telefonumuzdan bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Ayakkabı, plastik, çanta, mobilya sektörü gibi birçok imalat sektöründe freze ucları sayesinde keskin, kusursuz ve kalıcı ürünler elde edilir. Marangozlar, soğuk demirciler, plastik doğramacı ve parkecilerin ürün imalatında en büyük yardımcı ekipmanlarındandır.  Farklı freze uçlarının bir arada bulunduğu donanımlı ekipman setine, freze uç seti denir. Freze uç setinde farklı başlıklı seçenekler bulunur. Farklı uçlar farklı yüzeylerde çalışmayı sağlamış olur. Freze bıçaklarını, freze uç setlerini kullanırken almanız gereken birtakım önlemler mevcuttur. Bu önlemlerin en başında koruyucu eldiven yer alır. Sonrasında, koruyucu gözlük, koruyucu maske ve koruyucu iş kıyafeti gibi kişisel koruyucu donanım ekipmanını kullanmanız gereklidir. Kişisel koruyucu donanım ekipmanları, size yaptığınız iş sırasında başınıza gelebilecek iş kazalarına karşı korumakta olup, söz konusu ekipmanları sitemizden edinebilirsiniz.

Ahşap Freze Ucu

Mobilya sektöründe marangozların en önemli kesici takımı ahşap freze ucu hiç eksik edilmeyecek ürünlerdendir. Bütün sektörler için önemli bir kesici takımlarından olan ahşap freze ucu çanta, ayakkabı gibi birçok sektöründe vazgeçilmezidir.  Mobilyacılıkta ve  ahşap oymacılığında şekil verme, oluk açma, yuva açma, işlerinde oldukça faydalı yardımcı ekipmanlardandır. 

Matkap Freze Ucu

Freze matkap ucu, doğrudan işlenecek materyale dalarak, eksenel olarak kesme işlemi yapar. Bu işlemlerdeki asıl amaç silindirik delikler oluşturmaktır. Freze matkap ucu ile yalnızca eksenel ve, yanal kesimler yaparak ürünü arzu edilen biçimde  işler. Matkap freze ucu hemen hemen tüm imalat sektörlerinde rahatlıkla kullanımı sağlayan çok özel kesici takımlarıdır. Oldukça kesici özelliğinden dolayı çalışanların kullanırken koruyucu eldiven, kıyafet giyilmesi tavsiye edilir. 

Tüm freze bıçakları ve ekipmanlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tags

Miraç Bıçakçılık

Bağcılar Cad. Çağtay Sokak No: 4
Güngören-İstanbul

Tel: 0212 502 42 19
Tel: 0212 505 49 57
Faks: 0212 644 62 12
Cep: 0535 735 94 81
Cep: 0545 730 70 58